MOTORI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOTORI

Forum o motorima,skuterima,ATV-u i ostalima
 
Početna stranicaPortailGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preraspoređivanje foruma

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dombo
Admin
dombo


Male
Broj postova : 107
Age : 33
Lokacija : negdje
Registration date : 27.11.2007

Preraspoređivanje foruma Empty
PostajNaslov: Preraspoređivanje foruma   Preraspoređivanje foruma Icon_minitimečet pro 20, 2007 9:54 pm

Smanjio sam broj podforuma radi bolje čitljivosti jer je onako bio malo prenatrpan afro i primjetio sam da neki moderatori baš i ne sudjeluju u forumu,pa ćemo ih najvjerojatnije promijeniti.
[Vrh] Go down
https://motori.forumcroatian.com
Tesla
forumaš
forumaš



Male
Broj postova : 92
Age : 34
Lokacija : Jelisavac/Jelisavec
Registration date : 01.12.2007

Preraspoređivanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preraspoređivanje foruma   Preraspoređivanje foruma Icon_minitimepet pro 21, 2007 12:55 am

ja se ispricavam ako se ovo odnosi na mene!

jer ovakva je situacija kod mene...

poceo sam polagat vozacki ispit,tak da sada necu biti aktivan nekih 2-3 mj,mislim doci cu pogledati i to,ali nemam sada vremena za neke druge poslice koji bi trebali moderatori obavljat...

ali cim rjesim vozacki,opet sam tu! Wink
[Vrh] Go down
dombo
Admin
dombo


Male
Broj postova : 107
Age : 33
Lokacija : negdje
Registration date : 27.11.2007

Preraspoređivanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preraspoređivanje foruma   Preraspoređivanje foruma Icon_minitimepet pro 21, 2007 1:09 am

Tesla je napisao/la:
ja se ispricavam ako se ovo odnosi na mene!

jer ovakva je situacija kod mene...

poceo sam polagat vozacki ispit,tak da sada necu biti aktivan nekih 2-3 mj,mislim doci cu pogledati i to,ali nemam sada vremena za neke druge poslice koji bi trebali moderatori obavljat...

ali cim rjesim vozacki,opet sam tu! Wink

ma nije se to odnosilo na tebe pa ti imaš polovicu od ukupno postova.sretno ti s vozačkim.nemoj proć ko malogorski.
[Vrh] Go down
https://motori.forumcroatian.com
Tesla
forumaš
forumaš



Male
Broj postova : 92
Age : 34
Lokacija : Jelisavac/Jelisavec
Registration date : 01.12.2007

Preraspoređivanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preraspoređivanje foruma   Preraspoređivanje foruma Icon_minitimepet pro 21, 2007 9:53 pm

dombo je napisao/la:
Tesla je napisao/la:
ja se ispricavam ako se ovo odnosi na mene!

jer ovakva je situacija kod mene...

poceo sam polagat vozacki ispit,tak da sada necu biti aktivan nekih 2-3 mj,mislim doci cu pogledati i to,ali nemam sada vremena za neke druge poslice koji bi trebali moderatori obavljat...

ali cim rjesim vozacki,opet sam tu! Wink

ma nije se to odnosilo na tebe pa ti imaš polovicu od ukupno postova.sretno ti s vozačkim.nemoj proć ko malogorski.

a dobro,opet,nisam bas aktivan na forumu u zadnje vrijeme,pa zato mislim da se odnosi na mene...

hvala,bez brige,ja imam u planu sve od prve proc,e sad,kako ce me ic,vidit cemo! Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preraspoređivanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preraspoređivanje foruma   Preraspoređivanje foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preraspoređivanje foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
MOTORI :: ...:::...:::OFFTOPIC...:::... :: PIJACA-
Forum(o)Bir: